У “Львівелектротрансі” підготували промоційне відео до Міжнародного трамвайного чемпіонату

Міжнародний трамвайний чемпіонат "TRAM-EM-2022" відбудеться в Лейпцігу, в ньому візьмуть участь львівські водії трамвая Степан Поплавський та Ірина Козак

До Міжнародного трамвайного чемпіонату «TRAM-EM – 2022» ЛКП «Львівелектротранс» підготувало промоційне відео. У ролику використані фрагменти пісні «Стефанія» цьогорічного учасника Євробачення «Kalush Orchestra».

 

«Наша команда вирішила не лише демонструвати свої професійні навики, фахові знання та вміння злагоджено працювати, а й скористатися нагодою, щоб висловити громадянську позицію щодо агресії російської федерації, від якої зараз страждає наша країна. У сюжет відеоролика закладені як наші будні під час воєнного стану, так і те, ким ми є, і що хочемо сказати колегам з різних міст Європи та світу», – розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».

Як зазначали організатори, цьогорічна подія буде присвячена війні з «повною підтримкою України». Для російських міст запрошення на цей захід скасували.

Нагадаємо, на перегонах водіїв трамвая, які відбуватимуться 19-22 травня у Лейпцигу, свою професійну майстерність демонструватимуть Степан Поплавський та Ірина Козак.

У 2022 році відзначатимуть 150-у річниці запуску трамваю в Лейпцигу. З цієї нагоди комунальне транспортне підприємство LVB (Лейпцизьке транспортне управління) буде приймати Міжнародний трамвайний чемпіонат «TRAM-EM – 2022».

Захід відбудеться одразу після Міжнародного транспортного форуму в Лейпцигу, щорічного міжнародного заходу щодо стратегічних питань перевезень за участю урядових інституцій, бізнесу, дослідників та громади.

З 2012 року Європейський чемпіонат водіїв трамваю зарекомендував себе як щорічна подія в Європі. Раз на рік найкращі водії зустрічаються, аби випробувати себе в різних дисциплінах та визначити переможця. Вперше такі змагання відбулися в Дрездені, також цей захід проходив у Відні, Брюсселі, Берліні, Санта-Крузі-де-Тенеріфе.

Європейський чемпіонат водіїв трамваю, який відбудеться в Лейпцигу, вперше пройде як світовий чемпіонат. Захід буде транслюватися у всьому світі за допомогою лайв-відеостріму.