Мер Львова виступив на саміті “Солідарність з Україною: свідчення війни” в Страсбурзі

Андрій Садовий закликав підтримати Україну і організувати повну ізоляцію росії

Мер Львова Андрій Садовий звернувся до учасників саміту «Солідарність з Україною: свідчення війни», що триває сьогодні у Страсбурзі, із закликом підтримати Україну і повністю ізолювати Росію в усіх сферах життя. Також мер запросив долучитись до побудови у Львові масштабного реабілітаційного центру для постраждалих внаслідок війни. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

«Ми бачимо, як Росія стала країною нацистів і фашистів. Ми повинні сьогодні заблокувати Росію, відмовитися від російського газу і нафти, блокувати їхні спортивні, культурні організації – має бути повна блокада», – зазначив Андрій Садовий.

Щодня до Львова доправляють десятки попарених внаслідок російських обстрілів, які потребують допомоги. Тож місто має намір збудувати один з найбільших світових центрів реабілітації. Мер закликав підтримати реалізацію цього проєкту, що рятуватиме сотні життів.

«Внаслідок війни в Україні тисячі людей потребують допомоги. І ми вирішили вибудувати у Львові один з найбільших у світі центрів реабілітації. Це і фізична, і психологічна реабілітація. І ми шукаємо підтримки для реалізації такого масштабного проєкту», – сказав мер Львова.

Організаторами саміту "Солідарність з Україною: свідчення війни" є Європейська асоціація місцевої демократії (ALDA) та JEF-Europe.