У Львові в частині Залізничного та Франківського районів сьогодні не буде води

Воду відключили через заміну запірно-регулюючої арматури на вул. Любінська та Медведецького

Сьогодні, 3 травня 2022 року із 09:00 до 17:00 буде припинено подачу води в частині Залізничного та Франківського районів міста. Як пояснили в ЛМКП "Львівводоканал", воду відключили через заміну запірно-регулюючої арматури на вул. Любінська – Медведецького.

Зокрема, тимчасово водопостачання не матимуть будинки по непарній стороні від №211 до №233 на вул. Городоцькій, всі будинки на вулицях Простій, Багряного, Рівній, Сухій, Окружній, Кондукторській, Зигзаг, Кравченко, Народній, Спокійній, Канівській, Сулими, Медведецького, Пташиній, Терлецького, Зоряній та Бабія. А також на вул. Любінській – непарна сторона від №51 до №65 та на вул. Підміській – непарна сторона від №3 до №11.

«Після завершення ремонтних робіт буде проведена промивка вуличної водопровідної мережі. В період промивки водопроводу можливе тимчасове погіршення якості води: забарвлення води окисом заліза (іржею), що змивається з внутрішніх стінок трубопроводів.

«Львівводоканал» сподівається на розуміння мешканців і просить вибачити за тимчасові незручності. Ми докладемо максимум зусиль, щоб завершити роботи якомога швидше», – зазначили у комунальному підприємстві.

Нагадаємо, інформацію про аварійне та планове вимкнення холодного та гарячого водопостачання можна знайти на порталі https://1580.lviv.ua/perelik-vsi/

Диспетчерська служба ЛМКП «Львівводоканал» (цілодобово): короткий номер 15-51 або +38 (032) 259-15-50, +38 (032) 259-15-51; [email protected]