У Львові в Стрийському парку відновив роботу фонтан “Івасик-телесик”

Перші три фонтани у Львові відновили свою роботу іще перед Великодніми святами

У адміністрації Стриського парку у Львові повідомили, що після перевірки всіх систем фонтан "Івасик Телесик" відновив роботу. Він працюватиме аж до перших заморозків.

«Після вже традиційної зимової консервації фонтан відновили: пофарбували, пошпаклювали, встановили насос та підсвітку, форсунки – і після перевірки всіх систем фонтан було підключено. Він працюватиме до перших заморозків», – розповіла в.о. директора Стрийського парку Олена Мазурик.

Через воєнний стан підсвітку вимикають за 15 хвилин до комендантської години. Наразі тут готуються висаджувати квіти на клумбах, а сам парк вітає відвідувачів.

Іще три львівські фонтани: «Водолій» і «Криниця з левами» на вул. Коперника та на площі Митній – увімкнули перед Великодніми святами. Незабаром планують також відновити роботу головного львівського фонтану – біля Оперного театру.

Проте, як зазначили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, через війну не всі водограї відновлять свою роботу. Зокрема фонтани на пл. Ринок та пл. Марійській закриті захисними металевими конструкціями, тож вони не працюватимуть.