Цієї ночі у Львові троє людей отруїлося чадним газом

З початку року у місті Львові сталося 28 випадків отруєння чадним газом – постраждало 68 людей, одна людина загинула

Як повідомили в пресслужбі Львівської міськради, 2 травня о 06.55 год. у квартирі на вул. Мікльоша, 9 (Галицький район) отруїлись чадним газом  чоловік, 1989 р.н., жінка, 1991 р.н., та дівчинка, 2019 р.н.

Обставини події з’ясовують.

Загалом від початку року по місту зафіксували уже 28 випадків отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 68 людей, з них 20 дітей. На жаль, 1 людина загинула.

Фахівці вкотре наголошують, що основною вимогою для уникнення біди є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, через двері, і через вентиляційний канал, який має бути постійно прочищений, і в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу. Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо – цей комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ і стається біда.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Газ вибухонебезпечний, і найменше порушення правил може призвести до трагедії з людськими жертвами –  вибуху, пожежі, отруєння та руйнування. Під час усіх нещасних випадках, пов'язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту і вони прибудуть на місце події.