До Львова із визитом прибув мер Брюсселя

Очільник столиці Бельгії відвідав львівську лікарню, де лікують і рятують життя важкопоранених евакуйованих українців.

До Львова із візитом прибув мер столиці Бельгії Брюсселя Філіп Клоуз. Разом із міським головою Львова Андрієм Садовим він побував у міській лікарні, де лікують важкопоранених українців, яких евакуювали із регіонів, де ведуться активні бойові дії, Про це в соцмережі повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Під час відвідин та спілкування з медичними працівниками, домовились про покращення медичної допомоги постраждалим. Йдеться, зокрема, про забезпечення необхідним обладнанням та, за потреби, лікування за кордоном.

Щодня у львівських лікарнях лікують українців, які внаслідок ворожих обстрілів зазнають поранень і травм. Зокрема, до Першого медичного об’єднання міста потрапляє багато цивільних людей зі східних та центральних регіонів України, де зараз тривають активні бойові дії. Лікарі докладають усіх зусиль для порятунку життів.

 

Довідка

У червні 2017 року Філіп Клоуз став мером Брюсселя. Щоб повністю присвятити себе своїй справі, він подав у відставку з посади члена та керівника групи Брюссельського парламенту. Після закінчення діяльності парламенту, 14 жовтня 2018 року, був переобраний мером на наступні 6 років.


Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/291397-mer-bryusselya-vidvidav-misku-likarnyu-u-lvovi-de-likuyut-vazhkoporanenikh-ukrajintsiv