У жителів Рівненщини ще є час скористатись податковою знижкою

Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Рівненській ообласті, на Рівненщині з початку поточного року правом на податкову знижку скористалось 2588 громадян, котрі задекларували 5,5 млн. грн. проведених витрат. Порівняно з відповідним періодом минулого року задекларована сума зросла на 0,7 млн. гривень.

Більшість із них подали декларації на отримання податкової знижки у зв'язку з 
понесеними витратами на навчання (близько 73%). Крім того, подали декларації
до фіскальної служби й ті громадяни, які сплачували страхові внески за договорами довгострокового страхування життя, понесли витрати по оплаті допоміжних репродуктивних технологій, сплачували відсотки за іпотечними кредитами.

За наслідками перерахунків таким мешканцям Рівненщини повернуть 1,6 млн.
грн. податку на доходи фізичних осіб. 

Нагадуємо, що скористатись правом на податкову знижку за витратами, понесеними у 2018 році, можна до кінця 2019 року.

Затверджено Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового Як повідомили в Головному управлінні ДФС у Рівненській області, Кабінет Міністрів України відповідно до п. 232.1 ст. 232 Податкового кодексу України
постановою від 24 квітня 2019 року № 408 (далі – Постанова № 408) затвердив
Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового
(далі – Порядок).

Порядок визначає механізм відкриття та закриття рахунків платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, механізм роботи зазначеної системи, а також проведення розрахунків з бюджетом з використанням зазначених рахунків.

Нагадуємо, що система електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового вводиться в дію з 01 липня 2019 року.

Платники акцизного податку зобов'язані з 01 травня до 01 червня 2019 року зареєструвати в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту 
спирту етилового всі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники будуть станом
на 01 липня 2019 року.

Суб'єкти господарювання, які відповідатимуть визначенню платників акцизного податку з 01 липня 2019 року, зобов'язані до 01 липня 2019 року зареєструватися як платники акцизного податку та зареєструвати у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового усі акцизні склади, розпорядниками яких такі платники акцизного податку будуть станом на 01 липня 2019 року.

Постанову № 408 розміщено на Урядовому порталі єдиного веб-порталу  органів виконавчої влади України за посиланням.

Ознайомитись з коментарем ДФС до постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 408 "Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового" можна за посиланням.