На Закарпаттіі відбудуться медичні ралі

Повідомляє прес-служба ОЦЗ у Закарпатській області.

наступного тижня в області відбудуться "Закарпатські медичні ралі-2019" – Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги за міжнародної участі.   
          У змаганнях візьмуть участь 35 команд з України (25 – обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ЕМД та МК), 8 – студентських команд, 2 – приватної ЕМД) та 7 команд з-за кордону (Угорщини, Румунії (м. Сату-Маре та м. Баю-Маре), Литви, Словаччини, Польщі, Казахстану).
         5 червня о 9.30 – урочисте відкриття змагань та науково-практичної конференції "Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу" (Ужгород, пл. Народна,4).  
           
Довідково:
        Минулого року перше місце серед лікарських бригад на  "Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги за міжнародною участю "Черкаські медичні ралі – 2018" виборола бригада Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги. (Склад бригади:  керівник бригади, лікар з медицини невідкладних станів – Сергій Боднар, лікар з медицини невідкладних станів – Едуард Горзов, фельдшер з медицини невідкладних станів – Микола Гливчак, водій – Аттіла Чуха).
    Традиційно переможець отримує почесне право приймати наступні змагання. Відтак, "Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги за міжнародною участю "Закарпатські медичні ралі-2019"  та науково-практична конференція "Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу" цього року проходять в нашій області. Очікуються гості конференції та учасники змагань з усіх областей України та з-за кордону (Угорщини, Словаччини, Румунії, Литви, Латвії, Польщі, Казахстану, Ізраілю, США, Канади, Швеції і т.д.)
5 червня в Ужгороді проведення конкурсного завдання №1("Всезнайка") та конкурсного завдання водіїв №2 ("Швидкий, вправний, безпечний") – змагання будуть проходити на базі Ужгородського аеропорту.
6 та 7 червня у м.Берегові пройдуть основні змагання команд (10 різних задач  повинна виконати кожна команда-учасник змагань. Суть самих  завдань відомі тільки головному судді (. Ситуації будуть максимально наближені до реальних умов, передбачена реалістична візуалізація травм за допомоги професійного гриму та імітаційних спецнакладок)
7 червня о 16-00 відбудеться нагородження переможців та церемонія закриття змагань.