На Хмельниччині чоловік ледь не зарізав свою колишню дружину

 

Кам'янець-Подільський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство)  Кримінального кодексу України і присудив йому 6 років позбавлення волі.

Подія сталася в селі Гуменці Кам'янець-Подільського району в липні 2018 року. Чоловік прийшов до колишньої дружини в стані сильного алкогольного сп'яніння. Між ними виник конфлікт, в ході якого зловмисник схопив ножа і декілька разів вдарив 36-річну потерпілу в область серця та лівого плеча. Після скоєного, не надавши жінці жодної допомоги, чоловік втік з місця події.

На щастя, крики про допомогу почула матір потерпілої, яка і викликала "швидку". Жінку одразу ж доправили в лікарню і прооперували. Це і врятувало їй життя. 

До Кам'янець-Подільського відділення поліції інформація про подію надійшла з лікарні й правоохоронці оперативно виїхали на місце. Одразу ж провели подворовий обхід і приблизно з'ясували, в якому напрямку втікав зловмисник. Знайшли його на одному з господарств у кукурудзі, де він просто заснув. Навіть через кілька годин після вчинення злочину "Драгер" показав 2,4 проміле алкоголю в крові.

Днями Кам'янець-Подільський міськрайонний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство)  Кримінального кодексу України і присудив йому 6 років позбавлення волі.