Всесвітній клуб одеситів запрошує на презентацію 77-го номера альманаху «Дерибасівська-Рішельєвська»

У четвер, 30 травня, Всесвітній клуб одеситів запрошує всіх бажаючих на презентацію 77-го номера альманаху «Дерибасівська-Рішельєвська».

За традицією, що склалася майже за 20 років, кожен червневий випуск альманаху присвячений Олександру Пушкіну – того періоду його життя, який пов’язаний з нашим містом.

У новому, 77 номері продовжені публікації глав одеського Пушкінського путівника, над яким працює Олег Губар: читачі зможуть побачити молоду Одесу очима молодого поета.

Ще одна традиція: щороку АТ «ПЛАСКЕ», і Літературний музей випускають до Дня міста Одеський календар, присвячений одній з вулиць Одеси. Цього разу це Французький бульвар.

Про цю унікальну прибережній локації розкажуть автори альманаху:

Олександр Дорошенко – про дачі і палаци старого бульвару, Олена Яворська – про яскравих, талановитих, відомих людей, які тут жили і творили.

Письменник і музикант Анатолій Горбатюк поділиться спогадами про 60-ті роки, коли в Одесі народився знаменитий студентський театр «Парнас-2» і грали темпераментні джазові ансамблі.

Вірші Юрія Михайлика, проза Ольги Ільницької, розповіді про художників, архівні матеріали, відділ гумору «Ах, Одеса!», інформація про книжкові новинки, монолог Жванецького – все це і багато іншого, можна буде послухати і побачити на презентації альманаху в одеському Літературному музеї , в четвер, 30 травня, о 16.00.