Пенсіонери Одеси зможуть відпочивати на платних пляжах безкоштовно

Більшість орендарів пляжів погодилися з тим, щоб пенсіонери і малозабезпечені одесити могли безкоштовно користуватися платними послугами на пляжах.

Про це в ході апаратної наради в мерії повідомив директор департаменту комунальної власності Олексій Спектор. За його словами, з орендарями було проведено нараду, в ході якої практично всі погодилися піти назустріч пенсіонерам і малозабезпеченим.

«На території зони безкоштовних послуг тапчани і парасольки будуть складені стопками і вони зможуть ними безкоштовно користуватися, більш того, і платними послугами на більшості пляжів вони зможуть користуватися безкоштовно», – зазначив він.

При цьому Олексій Спектор вельми витіювато повідомив про те, що 30% території пляжів точно залишаться зоною безкоштовних послуг, а на багатьох пляжах ця цифра буде «наближатися до 40%», як зазначено в нових правилах користування пляжами.

Розпливчасті формулювання чиновника обурили міського голову Геннадія Труханова: «Що значить буде наближатися? Чи не вийде так, що воно наблизиться в вересні, коли вже нічого нікому не потрібно? Передайте орендарям, що з тими, хто вже зараз зробить 40% території безкоштовною, ми буде співпрацювати. Тих, хто не хоче, беріть на олівець, повирішувати вийде, все одно ми свого доб’ємося. Без шокової терапії, але доб’ємося », – заявив Геннадій Труханов.

Джерело: Думская