Що нині в Ужгороді роблять комунальники

Сьогодні в Ужгороді працівники підрядної організації замінюють лампи вуличного освітлення за адресами: вул. Загорська, 161-172, Володимирська, 63, Івана Шпонтака, 7-9, Українська, 80-82-108, Капушанська, 157-177, 177а, Тиводара Легоцького, 11, Садова, Зореслава, 9, Юрія Гагаріна, (від переїзду до Мехзаводу); ремонтують світильники на вул. Болотинській, перевіряють на справність міські світлофори.

Косять траву у пров. Алішера Навої, біля драмтеатру, на вул. Льва Толстого, Київській набережній, площі Кирила і Мефодія, кладовищі Кальварія, Пагорбі Слави; прополюють квітники по місту. У сквері Героїв Майдану зрізають аварійне дерево.

Двірники наводять лад на закріплених за ними територіях, комунальні служби на схилах у межах набережних (Слов'янської, Київської та Незалежності) прибирають сміття та гілки, які нанесло на береги річки під час інтенсивних дощів минулого тижня, чистять прибордюрну лінію.

Ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вул. Олександра Бородіна, Василя Комендаря, 54, Юрія Гойди, Тараса Шевченка, Льва Толстого,31, Тиводара Легоцького, 18, 46.
Триває капремонт площі Шандора Петефі, набережної Незалежності, тротуарів на вулиці Шумній, підготовчі роботи перед поточним ремонтом проводять на вулиці 8-го Березня, проїжджій частині Слов`янської набережної, – повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.