Упродовж доби у Львові розкрили три пограбування

Повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Цієї ночі, патрульні 2 батальйону отримали повідомлення про грабіж, який трапився на проспекті Червоної Калини. Троє осіб нанесли тілесні ушкодження заявнику, забрали мобільний телефон, 700 гривень, та втекли. Інспектори отримали опис нападників та передали його всім екіпажам. Через декілька хвилин, на звязок вийшов один з екіпажів, який зупинив чоловіка, схожого по опису. Згодом очевидці підтвердили, що даний чоловік був серед нападників. Виявилося, що 22-річний чоловік перебуває вже під слідством за ймовірно вчинений ним грабіж. Його доставили до Сихівського відділу поліції та передали слідчому.

Згодом, патрульні знову отримали виклик на проспект Червоної Калини, на грабіж. Заявник повідомив, що 20 хвилин тому, невідомий чоловік побив іншого, та забрав годинник. Потерпілому вибили зуб, а тому на місце скерували бригаду швидкої медичної допомоги. Патрульні приїхали на місце та дізналися, що нападник може бути у приміщенні одного з гуртожитків. Там вони його і знайшли. Потерпілого госпіталізували в лікарню, а 20-річного нападника доставили до відділу поліції.

Вже під ранок, патрульні отримали завдання на вулиці Шота Руставелі, де трапився ще один грабіж. Потерпілий повідомив, що двоє невідомих скрутили його та силою відібрали мобільний телефон iPhone 10. Патрульні розпочали пошуки, та невдовзі побачили двох підозрілих осіб, які стояли на вулиці Івана Франка. Офіцери підійшли до них, представилися, та розповіли, що неподалік відбувся злочин. В ході розмови, один з чоловіків витягнув щось з кишені, та викинув у кущі. Згодом виявилося, що це мобільний телефон iPhone 10. На місце викликали слідчих Личаківського відділу поліції та експерта. Чоловіків затримали в порядку ст.208 КПК (Уповноважена службова особа має право без ухвали слідчого судді, суду затримати особу, підозрювану у вчиненні злочину, за який передбачене покарання у виді позбавлення волі).

#патрульнаполіція #lvivpolice