На Закарпатті – кадровий голод

 

Специфіка Закарпатської області полягала у тому, що в умовах малоземелля і слаборозвинутої промислової інфраструктури завжди був надлишок робочої сили, який особливо відчувався у гірських районах краю. Аби вижити, працездатне населення змушене було шукати роботу за межами області (в часи СРСР – на його теренах, в умовах незалежності України – за кордоном). Нині, незважаючи на те, що в область почали заходити потужні транснаціональні компанії зі своїми інвестиціями, вкладаючи їх у промислові об'єкти, виникла парадоксальна ситуація – нестача робочих рук.

А виникла вона тому, бо так зване заробітчанство як явище серед мешканців краю не зникло, а, навпаки, набуло небачених масштабів, адже за кваліфіковані руки і одну й ту ж роботу за кордоном платять у рази більше, а отже, для наших людей попри усі ризики і певні незручності є стимул виїжджати туди на роботу, аби прогодувати себе і свої родини. Саме тому нині в області став гостро відчуватися відтік молодих професійних кадрів, дефіцит представників робітничих професій та управлінців. Доходить до того, що великі заводи як "Джейбіл", "Ядзакі", швейні підприємства та інші змушені залучати працівників не лише з гірських районів, але й віддалених регіонів України. Для прикладу, на кінець квітня поточного року в області є понад десять тисяч вакантних посад, що майже на тисячу більше аналогічного періоду торік.

А щоб вплинути на ситуацію в плані призупинення відтоку робочої сили Закарпатською обласною службою зайнятості, її філіями на місцях проводиться цілий ряд мотиваційних заходів, покликаних посприяти зайнятості населення, призупинити його відтік за межі області, будувати своє життя і професійно зростати вдома. Особливо це стосується молоді, яка лише вирушає у самостійне доросле життя і перебуває у пошуку майбутнього фаху. Саме тому обласна служба зайнятості особливе значення приділяє організації та проведенню профорієнтаційних заходів, якими у 1-му кварталі поточного року вже охоплено 35,8 тисяч осіб з числа зареєстрованих безробітних та учнівської молоді навчальних закладів різних типів, з яких учні загальноосвітніх шкіл становили 16,8 тисяч. У даному контексті значно активізувалась робота по проведенню професіографічних екскурсій на підприємства, організації та установи учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, студентів вищих навчальних закладів та безробітних у рамках днів відкритих дверей, знайомство їх з існуючими вакансіями і особливостями та специфікою роботи у ході Ярмарок вакансій тощо.

У одному зі своїх нещодавніх інтерв'ю директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, коментуючи ситуацію зазначив, що людина вибирає роботу там, де їй здається краще, а ситуація змінюватиметься на краще, коли реальна зарплата зростатиме, підвищуючи рівень життя, зростатиме безпековий рівень та соціальні пакети – тільки тоді українці не те що не виїжджатимуть, а й повертатимуться додому. І це питання неодноразово обговорювалось із роботодавцями, представниками великого і малого бізнесу, інформує Закарпатський обласний центр зайнятості.