Максим Шкіль: бізнесмен, меценат, філантроп

Біографія Максима Шкіля цікава насамперед як приклад успішного бізнесмена, який прагне постійно вдосконалювати себе та свої якості. Максим Шкіль — український бізнесмен, меценат, аполітичний. Шкіль переконаний, що тільки наполеглива праця веде людину до мети та дає результати роботи.

Максим Шкіль — львів’янин, народився 19 серпня 1983 року. Громадянин України, інших громадянств не має.Максим Шкіль має три вищі освіти, у 2005 році Шкіль закінчив Національний університет «Львівська політехніка», за спеціальністю «прикладна лінгвістика». Три роки по тому, у 2008 році Максим Шкіль отримав диплом Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю «правознавство».

Власний бізнес Максим Шкіль заснував у 2007 році, у неповні двадцять чотири роки. У 2010 році, продовжуючи вести бізнес, отримав диплом Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «економіка підприємництва». У 2012 році Максим Шкіль захистив дисертацію і отримав ступінь кандидата юридичних наук.

Сам Шкіль каже про свої життєві цілі і освіту так:«Я не можу сказати, що мріяв про конкретну професію. Завжди добре вчився, захоплювався спортом. Моя перша освіта — це прикладна лінгвістика. Конкретніше — іноземні мови. В інститут я вступав разом зі своїми двома кращими друзями. А якщо говорити конкретно про професії, то у мене з самого дитинства було занадто загострене почуття справедливості, напевно, тому я з великим задоволенням завжди вивчав право». Максим Шкіль одружений. Він — щасливий батько двох прекрасних доньок. Сповідує здоровий спосіб життя і радить долучатися до команди «загартованих спортом» усім друзям.

Свою трудову діяльність Максим Шкіль розпочав у 2001 році, вісімнадцятирічним юнаком, працюючи торговим представником, а потім і територіальним менеджером, після — директором з продажу у компанії з виробництва мінеральних вод.У 2007 році, маючи досвід та прагнення стати успішним, Максим Шкіль заснував цілий ряд власних компаній. Серед яких — Audi Центр Одеса Юг, ТОВ «Перша логістична компанія».

Бізнесмен згодом заснував Благодійний фонд Максима Шкіля «Разом до майбутнього». Благодійністю Максим Шкіль почав займатися паралельно з розвитком власного бізнесу. З самого початку це була адресна допомога тим людям, які опинилися у непростій життєвій ситуації. Згодом Максим Шкіль почав опікуватися лікарнями, дитячими будинками, закладами профтехосвіти.

Сьогодні меценат переконаний: благодійна допомога має бути системною. Максим Шкіль сподівається, що у нього вийде об’єднати ділових партнерів і волонтерів фонду, а також всіх жителів країни, громадян миру, любові і серця.Благодійний фонд Максима Шкіля «Разом до майбутнього» має чотири основні напрямки: соціальний «Дитина країни», інтелектуальний «Розумне покоління», спортивний «Здорова нація» та екологічний «Екосвіт».

За шість років системної роботи Благодійному фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього», вдалося реалізувати більше, ніж двісті різноманітних акцій в рамках власних соціальних проектів. Адресну допомогу від фонду Максима Шкіля отримали більше, ніж десять тисяч сімей.

Максим Шкіль впевнений, що успішний український бізнесмен має робити добрі справи. Тоді країна не буде розраховувати тільки на держслужбовців. Шкіль спростовує міф про те, що бізнес в Україні можна збудувати лише будучи держслужбовцем.- На мій погляд, один з найдивніших, але тим не менше найпоширеніших міфів в Україні: «Для того, щоб стати успішним бізнесменом, потрібно тривалий час працювати чиновником, на держслужбі, стати корупціонером, а лише потім вже створити якусь компанію». Але якщо ми поглянемо на сучасних успішних українських бізнесменів, то зауважимо, що це не так! Більшість українських бізнесменів – молоді люди, які досягли успіху у своїй справі, повністю віддаючись їй, живучи метою та прагненням до розвитку. Ми навіть поняття не маємо що таке державна служба.

Справжня цінність бізнесу — це блискуча ідея, неординарне мислення, унікальність. У будь-який момент можна знайти гідне фінансування, якщо для цього є дійсно хороша і вартісна ідея.