Велопробіг “Львівська сотка” цьогоріч пройде в зміненому форматі. Збиратимуть кошти для військових

Звичного спільного заїзду не буде, однак учасники самостійно долатимуть дистанцію та допомагатимуть зібрати гроші для українських військових.

Традиційний велозабіг «Львівська Сотка» цього року відбудеться у новому форматі: звичного спільного заїзду не буде, однак учасники самостійно долатимуть дистанцію та допомагатимуть зібрати гроші для українських військових.

Щорічно у травні відбувається «Львівська Сотка» – одна з наймасовіших велоподій в Україні, на якій збираються аматори велоспорту з різних куточків країни. Цьогоріч захід також відбуватиметься, проте у зміненому форматі.

«У «Львівській Сотці» 2022 року не буде змагань і запеклої боротьби за призові місця. Не буде багатолюдного старту з площі Ринок і урочистого параду центром Львова. Не буде онлайн-трансляції і церемонії нагородження», – зазначають організатори.

Щоб стати учасником змагань потрібно:

  • Зареєструватися на сайті Lviv Bicycle Club – https://cutt.ly/zGxZwH7
  • Сплатити благодійний стартовий внесок – 100 грн чи більше (на розсуд учасника).
  • До 23 травня подолати на велосипеді дистанцію довжиною 100 км. Ті, хто знаходиться у Львові і околицях, їдуть традиційний трек «Львівської Сотки». Учасники з інших міст і країн обирають маршрут самостійно;
  • На сторінці івенту на клубному сайті додати посилання на свій трек у Strava;
  • На тій ж сторінці внести дані для відправки пам’ятних котомагнітів.

23 травня о 23:59 організатори закриють протокол, підведуть підсумки і передадуть зібрану суму фонду «Повернись живим».

Учасників закликають робити фото і викладати їх у соцмережах з тегом #LvivskaSotkaStandWithUkraine.