Львівщина отримала гуманітарку від організації CORE Шона Пенна

Гуманітарна допомога прибула у Львівський національний університет ветеринарної медицини – це їжа та медикаменти для вимушених переселенців

Учора до Львівського національного університету ветеринарної медицини ім. С. Гжицького прибула перша партія гуманітарної допомоги від благодійної організації CORE, засновником якої є актор Шон Пенн. Благодійники передали продукти харчування та медикаменти для внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на базі цього навчального закладу, адже зараз університет є  прихистком для близько 500 людей з різних областей України. Відповідно до їхніх потреб, волонтери узагальнили список необхідних товарів, котрі передали представникам CORE.

Завдяки фінансовій підтримці організації CORE та допомозі громадської ініціативи «Допоможемо разом» вдалось закупити харчі довготривалого зберігання (крупи, макарони, печиво, консерви, сухі сніданки), воду, чай та каву. А також медикаменти, зокрема знеболювальні, заспокійливі, серцево-судинні ліки, препарати при лікуванні застуди та грипу тощо. Загальна вартість гуманітарного вантажу складає близько 70 тисяч гривень.

«Допомога, яку ми отримали від CORE є лише першим траншем. Надалі схожі гуманітарні набори будуть надходить в інші місця для поселення внутрішньо переміщених осіб, наприклад, на вокзал. Між нашими організаціями уклали договір, тому усе, що отримуємо детально фіксуємо. Сподіваємось, що наша співпраця набуде постійного характеру», – розповів керівник ГО «Допоможемо разом» Юрій Безкоровайний.

Представники CORE особисто оглянули приміщення, куди тимчасово поселяють людей, поспілкувались з ними та зібрали дані про додаткові потреби. Здебільшого це стосується дезінфікуючих засобів.

Разом з тим, сьогодні один з психоневрологічних інтернатів області отримав три морозильні камери українського виробництва для зберігання продуктів харчування. Кошти на закупівлю також виділили в CORE. До слова, одна така камера коштує понад 40 тисяч гривень.