Львівщина доправила гуманітарну допомогу до міста Покровська на Донеччині

На Донеччину доправили бронежилети, спальники, ліки, засобі гігієни та продуктові набори від європейських благодійників

Учора представники Львівської області доставили у Покровськ Донецької області бронежилети, спальники, ліки, засоби гігієни та продуктиві набори для жителів міста. Цю допомогу надали Німеччина, Люксембург, Польщу, Словенію, Словаччина та інші країни. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Також передали амуніцію від Асоціації українців у Люксембурзі «LUkrainians» та Львівського оборонного кластера.

Передачу гуманітарних вантажів ініціювали Львівська ОВА, Міжнародний штаб допомоги українцям та Національна поліція України. Їх передали місцевим жителям, ЗСУ, прикордонникам, ДСНС та Нацполіції.

«Низький уклін усім воїнам, правоохоронцям та надзвичайникам. Ви – справжні Титани у цій непростій боротьбі. А також усім, хто своєю щоденною працею підтримує наших Титанів. Переможемо!», – зазначив начальник Львівської ОВА.

Також він висловив подяку за допомогу з трансфером гумдопомоги Олександру Тіщенку – керівнику Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Передача вантажів військовим відбулась за присутності голови МШДУ Ганни Крисюк, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода та Руслана Горяченко — начальника Управління дотримання прав людини Національної поліції України. Онлайн до військових долучився партнер, координатор МШДУ в Люксембурзі та президент Асоціації українців у Люксембурзі «LUkrainians» Микола Жаров.

Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ) — це світове об’єднання благодійних фондів, організацій, бізнес-спільнот, ЗМІ, державних органів влади, торгових палат з 80 країн світу. Сайт -https://dopomoha.org.ua