На Львівщині ініціатива #НКВолонтери допомагає людям під час карантину й епідемії коронавірусу (ФОТО)

Щодня добровольці забезпечують харчами львів’ян і мешканців області, які знаходяться в групі ризику зараження COVID-19.

Волонтери дезінфікують громадський транспорт і його зупинки, двори та парки, проводять інформаційну роботу щодо коронавірусу, а за останні тижні — опечатали дитячі й спортивні майданчики у різних районах Львова.

До того ж львівські #НКВолонтери створили штаб допомоги нужденним за адресою: вул. Князя Романа, 24 (3 поверх, кв. №3). Він працює щодня з 13:00 до 17:00. Туди можна приносити продукти з довгим терміном зберігання: крупи, макарони, цукор, олію, консерви.

Також волонтери Національного Корпусу активно працюють і в області. Так на Дрогобиччині наші волонтери співпрацюють зі соціальним захистом і регулярно забезпечує мешканців сіл і міст харчами. Допомогу від активістів з Дрогобича отримали вже пів тисячі людей.

А в Стрию активісти щодня шиють близько тисячі захисних масок, передають їх в лікарні та людям на вулицях міста. Також стрийські #НКВолонтери запустили безкоштовну службу доставки і штаб збору допомоги за адресою: м. Стрий, вул. Б. Хмельницького, 30. Пункт збору допомоги працює щодня з 14:00 до 17:00.

До слова, напередодні Великодня добочинці можуть приносити в штаб продукти для святкових кошиків, які потім передадуть людям з інвалідністю, лінім мешканцям Стрийщини і малозабезпеченим сім’ям.