У Кривому розі закрили чергову порностудію, пов’язану з Максом Поляковим та Together Networks

Минулого тижня в Кривому Розі закрили онлайн-порно-студію, в якій працювали неповнолітні моделі віком 15-16 років. Декількома днями раніше така ж порно-студія була закрита неподалік від Кривого Рогу – в селищі Вільне.

За даними джерел в правоохоронних органах, це частина великої спецоперації, яка більше півроку проходить в декількох областях України. За цей час силовики виявили більше десятка порностудій в Запоріжжі, Дніпрі та Кривому Розі. Частина студій виявилася пов’язана з дейтінговимі компаніями Easy Date і Together Networks, що належать бізнесменові із Запоріжжя Максу Полякову. Якщо раніше подібні справи кваліфікувалися за статтею «розповсюдження порнографії», то сьогодні до них додалися «експлуатація дітей», «розбещення неповнолітніх» та «психічний примус».

Як повідомляють джерела, діяльність закритих порностудій була побудована за одним принципом: адміністратори через інтернет шукали молодих дівчат для роботи в веб-чатах під приводом спілкування з іноземцями. Насправді дівчатам доводилося роздягатися і навіть імітувати секс. Брудна робота компенсувалася досить високими зарплатами: співробітниці «онлайн-борделя» в Кривому Розі розповідають, що за один день іноді вдавалося заробити до 1000 $. Однак вже через пару тижнів умови роботи моделей погіршувалися, зарплати падали, а при бажанні піти дівчат шантажували, погрожуючи опублікувати в інтернеті фото і відео з їх участю. Вся діяльність відбувалася на декількох сайтах з онлайн-відеочатами. За даними джерел, під час обшуку було встановлено, що ці сайти обслуговує компанія Bulova Invest Ltd., яка обслуговує також більшість дейтінгових ресурсів Макса Полякова. Більш того, частина порностудій перебували на території офісів, що належать компаніям Easy Date і Together Networks.

Згідно з даними, які вдалося зібрати журналістам, запорізький офіс компанії Полякова Easy Date вже фігурував в кримінальній справі за фактом розповсюдження порнографії. Як повідомляв Luxherald, кримінальне провадження могло бути закрито завдяки тісним зв’язкам партнера Макса Полякова по гемблінговому бізнесу (онлайн-казино) Максима Кріппи з київськими правоохоронцями.

У 2017-му році ситуація повторилася. На цей раз силовики закрили кілька порностудій в Дніпрі і Запоріжжя, після чого почалася масштабна відпрацювання підприємств, пов’язаних з Максимом Поляковим. Зокрема, мова йде про українських представництвах компаній Together Networks, Easy Date і Noosphere Ventures.

На даний момент в розробці силовиків знаходиться більше двох десятків порно-студій в різних областях України. Восени минулого року портал Голос.ua опублікував масштабне розслідування про незаконну діяльність бізнесмена в Україні.