Олександр Черепинський (Череповський) та його імперія контрабанди, СБУ в Харкові використовує «російський слід» підприємств для власного збагачення

Черепинський Олександр Юхимович

Олександр Черепинський (Череповський, – так ще називають цього контрабандиста) став фігурантом відразу декількох журналістських розслідувань.

Затяжна війна з Росією, яка і не думає припинятися, стала вигідна багатьом українським чиновникам і бізнесменам. Особливо у використанні ненависті до Росії та сплеску патріотизму лідирує Управління СБУ у Харківській області та контрабандист Олександр Череповський (Черепинський).

Ми розпочинаємо серію публікацій, у яких покажемо як саме харківське СБУ стало одним з головних «кришувальником» злочинності в області.

За 2 роки активних бойових дій на сході України більшість населення нашої країни позбавилося братського ставлення до Російської Федерації і всього, що з нею пов’язане. За даними опитування українського КМІС та російського «Левада-Центр» у грудні 2015 року 48% українців визначало своє відношення до РФ як негативне.

Цим сміливо скористалися працівники СБУ у Харківській області. Під приводом боротьби із сепаратизмом, вони приходять на підприємства, які тим чи іншим чином пов’язані з Росією. Це компанії, які мали росіян серед засновників, інвесторів чи продавали свої продукти на російських ринок. Більшість цих підприємств свою роботу з ворожим сусідом припинили, але для сбушників це байдуже.

Хто такий Олександр Черепинський?

Директорам підприємств напряму кажуть, що вони повинні продати свої компанії, віддати землю в оренду за заниженою ціною, ділитися великою частиною прибутку — в залежності від фірми і її можливостей. Тобто замість боротьбою з тероризмом і сепаратизмом харківське СБУ займається рейдерством. Якщо вони і ловлять, то дрібних «сошок», а справжніх хазяїв залишають у спокої. Жодного обвинувачувального вироку у справах по сепаратизму у Харківській області не винесено. Рейдер Олександр Черепинський – цьому найкращий приклад.

Ігор Гейда

Тема економічної диверсії стала дуже модною. Керує цим процесом начальник УСБУ у Харківській області Олександр Пивоваров. До свого призначення Турчиновим у 2014 році ця людина пройшла доволі довгий шлях від комсомольського активіста та співробітника КДБ СРСР. На посаду начальника внутрішньої безпеки Пивоваров взяв до себе свого кума Ігоря Гейду, з яким знайомий багато років. Гейда на держслужбі через підлеглих брав гроші з бізнесменів, за що ледве не був звільнений. Проте допомога кума (і фінансові вливання в тому числі) допомогли йому втриматися.

 Олександр Пивоваров

Олександр Пивоваров

Прикриваючись «патріотичною темою» і боротьбою зі спонсорування російського бізнесу, верхівка харківського СБУ по суті займається економічною диверсією. Для цих людей головне — фінансова нажива. Те, що своїми діями вони підривають авторитет влади, викликаючи до неї недовіру — їм байдуже.

Викачування коштів з бізнесменів і рейдерство підприємств силами СБУ потребує вдалого адміністрування. Саме тут у нагоді стає контрабандист Олександр Черепинський, який зараз є партнером Олександра Грановського та Ігоря Кононенка, по суті «смотрящого» від Президента.

Цей контрабандист відомий як покровитель терористичної організації «Оплот». Черепинский керує обнальним центром «Оплоту», через який і зараз мільярди гривень ідуть на Донецьк. Саме він через свої схеми завозив на Антимайдан газові пістолети, світлошумові гранати, бронежилети і каски. Аж надто не хотілося Черепинському євроінтеграції, що не дозволить займатися цього улюбленим ремеслом. Проте Антимайдан з «Оплотом» зник, а Олександр Єфимович — ні. Ще й набагато краще себе почуває у фінансовому плані.

Олександр Черепинський (на прізвисько Череп) займається контрабандою м’яса і зброї, вимагав землі у заводу ХТЗ. Тепер же його «імперія» розрослася. З допомогою СБУ він керує мережею наркоторгівлі, контрабанди, торгівлі людьми, зброєю, проституцією, потоками нелегальних мігрантів. Саме він допомагав Пивоварову над тим, щоб Гейду залишили працювати в органах.

Таким чином, вибудувалася ціла мережа з рейдерства бізнесу у Харківській області. Кришування забезпечує керівництво СБУ — Пивоваров та Гейда, а управління «віджатими» активами — Олександр Черепинський. Разом вони мають у своєму обігу такі об’єми коштів, які перевищують бюджет області.

Просимо звернути увагу на ці факти голови СБУ Василя Грицака. Хоча наші джерела інформують, що він свого часу хотів звільнити Пивоварова та Гейду, але не зміг через те, що за них заступився губернатор Харківщини Ігор Райнін (який у свою чергу є ставлеником Адміністрації Президента, зокрема Бориса Ложкіна).

Поки що у Харкові тихо (в порівнянні зі бойовими діями на Сході). Але як відомо «в тихому омуті» дехто водиться. І тому в цьому місті спокійно, бо це вигідно Пивовару, Гейді та Черепинському. А як буде далі — невідомо.

Покровитель Організації «ОПЛОТ» Черепинський Олександр Юхимович

Продовжуємо розповідь по сірому кардиналу черепинсько Олександру Юхимовичу покровителю організації «Оплот». Ось уточнені дані його фінансового стану.

Черепинський Олександр Юхимович. Номер паспорта МН +921665 прописаний за адресою ул.Черношевского 84 кв.28, квартира досить вселяють розмірів. Список машин: Mercedes Benz ML-class 350 Bluetec АХ0014АВ належить його дружині черепинсько Юлії Анатоліївні прописаної по вулиці Гіршмана 17 кв.94.Mercedes Benz S-Class 500 2011 випуску зареєстрований на самого черепинсько А.Є. і найголовніша його реліквія, яка була куплена перед Євро 2012, це Porshe Carrera b-turbo з номером АХ2012ВО.

Черепинський Олександр Юхимович

Олександр Черепинський


Хто ж він Черепинський Олександр Юхимович? Тепер продовжимо: Мабуть єврейському хлопчикові було важко красти гроші в Німеччині і тим більше їх заробляти. Тепер стає зрозумілим його небажання підтримувати євроінтеграцію, на цьому тлі він придумує просту схему поставки контрабандних товарів для анти-майдану а саме: Газові пістолети, світло-шумові гранати, взуття, цвяхи для того щоб починати гранати, бронежилети, каски. Всю цю контрабанду він завозив на територію України за допомогою своєї тіньової контори ТОВ “Галаксі плюс» 61002, м.Харків, вул.Пушкінська 33 код, ЄДРПОУ 34390474, і номер митної ліцензії АГ 594393 від 15.09.2011.

Ця фірма яка виступала декларантом у всіх контрабандних справах Жиліна і черепинсько. А ось список фірм які Жилін надавав черепинсько для роботи: ТОВ «Бутрос Трейд» 01601, м.Київ, ул.Шовковіча 42-44, код ЄДРПОУ 37687271 на цю фірму 09.12.13 завозилася взуття для євромайдан, номер митної декларації 807100000/2013 / 61134. ТОВ “Укрінвест 3000» 61157, м.Харків, вул. Жовтневої Революції 167, Код ЄДРПОУ 35971841 на цю фірму 10.12.2013 завозилася тканину, що насправді був в тому контейнері, ніхто не знає, номер декларації 807100001/2013 / 9056.ТОВ «Аморе» 65005, м.Одеса, ул.Бугаевская 35, код ЄДРПОУ 38643261 на цю фірму 24.12.13 теж завозилася «Тканина», номер декларації 806020002/2013/13381.

Черепинський Олександр Юхимович

Черепинський Олександр Юхимович


При чому, що примітно директор цієї компанії не Черепинський А.Є. а Булуй Олександр Анатолійович, а технічним директором є потенційний алкоголік і колишній митник Чудан Олександр Вікторович, через цю брокерську контору протікають основні контрабандні потоки м.Харкова та м.Києва. Природно в цьому протегували чиновники Харківської обласної митниці: Колишній начальник митниці Іванов Сергій Володимирович і колишній начальник відділу контрабанди Резник Ігор Михайлович, і що ще більш цікавіше, це те що Жилін і Черепинський і всі співучасники для зручності відбуваються кримінальних процесів знаходилися в одному місці, в будівлі ВТБ Банку по вул. Пушкінській 33.

Отже, схема контрабанди та грошових коштів складається з наступного учасників: Черепинський Олександр Юхимович, Жилін Євген Володимирович, ТОВ «Галаксі Плюс», Чудан Олександр Вікторович, Булуй Олександр Анатолійович, Резник Ігор Михайлович і Іванов Сергій Володимирович.

Центр журналістських розслідувань «Корупція-стоп!»