Безглуздя української політики. ТОП-5 тижня

Що не тиждень – то черговий привід посміятися з дивовижної неадекватності «слуг народу». Navarti.in.ua презентує чергову п’ятірку дурощів вітчизняних чиновників і посадовців.

Фейкових новин щодня з’являється чимало. Про деякі з них просто гріх не пожартувати. Ось заступник командувача «ДеНеРе» Едуард Басурін, відомий своїми вигадками про Збройні Сили України, видав нову страшилку про «Правий сектор». Каже, мовляв, змушували ті кляті «бендєровци» посеред вулиці бабусю з’їсти «денеерівську» газету!

Щоб у голлівудських сценаристів така яскрава фантазія була, як у цих сепаратистів! З іншого боку, які нелюди змушуватимуть стареньку людину, в якої і так із травленням уже явно не все гаразд, їсти не просто газету, а ще й «денеерівську»?! Ну ви даєте!

4 місце

Нещодавно ексцентричний пан Ківа, що останнім часом практикується в політичному жанрі, заявив, що його наставник Аваков – «джерело мудрості». Воно, звісно ж, на перший погляд виглядає як чергова маячня нашого політ-ексцентрика. Але при ближчому розгляді картини не можна не віддати належне добродієві Арсену Авакову якщо не за мудрість, то як мінімум за спритність і завбачливість.

Ось приклад: Фейсбук-міністр внутрішніх справ опублікував виправлений і трохи уточнений варіант своєї річної декларації за 2017 рік. Привертає увагу той факт, що зарплата його дружини, згідно з цим, мабуть, зовсім уже чесним і прозорим документом, раптово підскочила майже на півмільйона гривень. Згідно з попереднім варіантом декларації, Інна Авакова отримала від компанії «Avitalia S.R.L», що належить її забудькуватому чоловікові, 304 124 грн в якості «заробітної плати за сумісництвом». У виправленому варіанті ця сума трішечки зросла – до 847 871 грн.

Непокоїмося за пана Авакова, який зміг забути, скільки платив власній дружині минулого року, і водночас радіємо, що пам’ять так швидко повернулася до головного поліціянта країни. Бо інакше як боронити законність у нашій неспокійній державі? Фух! Аж від серця відлягло!..

3 місце

І знову радість для нас із вами. Українці можуть спасти спокійно, адже на захисті державного суверенітету стоїть вона – жінка «третього тисячоліття». А якщо без жартів – пані нардеп і ще одна «сумісниця»-дружина Генпрокурора заявила днями, що дослухатися до Венеційської комісії й створювати Антикорупційний суд – це теж саме, що… втратити суверенітет (!). І напевно цей тезис можуть зрозуміти лише ті, хто набиває свої кишені краденими грошенятами. Перефразовуючи, корупція – це невід’ємна і важлива частина суверенітету нашої держави. Ну, сім’ї керманича Генпрокуратури варто довіряти – кому як не цим людям знати про справжній стан справ!

Спитаєте, як взагалі можливо було таке вигадати й ляпнути? А що ж, за час тижневого відпочинку на Сейшелах за майже півсотні тисяч євро, мабуть, голову-то трохи напекло… Кажуть, «що в тверезого на думці – у п’яного на язиці». А тут, схоже, якраз усе вийшло навпаки.

2 місце

Якщо вже згадали про таку колоритну жінку – не забудемо і про чоловіка. Пан Луценко також цього тижня не відсиджувався в інформаційних шанцях. Його невгамовна активність у соцмережах стала предметом розгляду кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Генпрокурора звинуватили в порушенні принципу презумпції невинуватості. Як встановила комісія, мінімум у семи своїх постах Юрій Луценко назвав підозрюваних у корупції  «хабарниками», чим порушив цей фундаментальний принцип юриспруденції, позаяк провину підозрюваного визначає тільки суд. Крім того, Юрій Віталійович ще й додумався опублікувати у відкритому доступі прізвища і фотографії підозрюваних!

Натомість натхненний прикладом пана Авакова з деклараціями, Луценко й собі вирішив дурника корчити і каже, що ні про яку таку презумпцію не чув та нічого не порушував. Ех, як гарно жити в правовій державі!

1 місце

Виявляється, президент країни, який приписує собі як персональне видатне досягнення рух України до Європи, досі не знає, що сексизм – це погано.

З нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок, який Україна та світ офіційно відзначають 8 березня, активістки запустили флешмоб – Порошенка звинуватили в недопустимому відношенні до жіночої статі.

Звертання до жінки «дорогенька моя», можливо, припустиме для шоколадного короля, але з вуст Президента сприймається багатьма як обурливе. Вони вам не «дорогенькі», пане Порошенко!

Далі буде.