Геращенко допитають по факту вбивства Вороненкова

вороненков

Геращенко допитають про вбивство Вороненкова. Депутата Верховної Ради Антон Геращенко (фракція «Народний фронт») викликаний на допит в прокуратуру в кримінальному провадженні про вбивство колишнього депутата Державної Думи Росії Дениса Вороненкова.

Про це http://navarti.in.ua повідомило інформоване джерело. Допит заплановано на 19:00 понеділка. Геращенко допитають як свідка.

Вороненко був убитий 23 березня в центрі Києва. В ході перестрілки поранення отримав охоронець екс-депутата, який встиг застрелити кілера. Пізніше стало відомо, що вбивство Вороненкова в Києві скоєно громадянином України Паршовим Павлом Олександровичем.

Геращенко регулярно оприлюднює інформацію, пов’язану з цим вбивством. У лютому генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що колишній президент Віктор Янукович в 2014 році направив до Росії два листи з проханням ввести війська в Україну: Президенту Росії Володимиру Путіну і Державній думі.

Луценко зазначив, що у Генпрокуратури є два свідки – екс-депутат Держдуми Росії, один з яких голосував за анексію Криму Росією, інший – ні (екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов – єдиний депутат, який проголосував проти прийняття федерального закону про процедурах входження Криму і Севастополя до складу Росії).

Відповідаючи на питання про колишнього депутата Держдуми Денисе Вороненкова, якому згідно з інформацією ряду російських ЗМІ було надано українське громадянство, Луценко сказав, що його свідчення дуже важливі, запевнивши, що не має ніяких зобов’язань перед ним.