Денис Вороненков. Хто вбив депутата Держдуми, та хто замовив вбивство?

вороненков

23 березня в центрі Києва кілер застрелив колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова, який втік на Україну через кримінальної справи у Росії. Вбивця Вороненкова поранений, його доставили у лікарню. В поліції кажуть, що вбивство було замовним. Ми стежимо за тим, що відбувається в Києві.

16:06

Підтвердження про те, що кілер помер – від Української правди та генпрокуратури.
15:59

І тут же важливий апдейт: за неофіційними даними, вбивця помер.
Що відомо до 17.00 по Москві

– У центрі Києва убитий колишній депутат Держдуми від КПРФ Денис Вороненко. У Росії проти нього заведено кримінальну справу. 23 березня він повинен був давати свідчення в Києві у справі про держзраді колишнього президента Віктора Януковича;

– Кілер підійшов до Вороненкова і вистрілив майже в упор. Після цього зав’язалася перестрілка між ним і охоронцем Вороненкова. Обидва поранені і доставлені в лікарні. Всього на місці злочину знайдено близько 20 гільз.

– Кілер знаходиться в дуже важкому стані. Про стан охоронця нічого не говориться. Слідчих до поранених поки не допускають.

– Імена охоронця і кілера тримаються в секреті. Відомо, що охоронець служив в силовому відомстві України, а у кілера при собі знайшли українські документи.

– Передбачається, що кілер діяв не один – його підвезли на місце злочину на Daewoo.

– Офіційні українські особи відразу ж поклали провину за вбивство на Росію.

– У Росії, навпаки, поклали провину на Україну за те, що вона не може забезпечити безпеку жителів. Зв’язок з Росією в Кремлі категорично заперечили.
15:32

І ще одне повідомлення від Генпрокуратури України: сьогодні Вороненко повинен був давати свідчення військовому прокурору у справі про держзраді Віктора Януковича.
15:27

Що стосується охоронця, то він, не дивлячись на те що говорили раніше, – все ж співробітник українських спецслужб.
15:26

Про вбивцю як і раніше нічого не зрозуміло.
15:19

Еспрессо.тв з посиланням на слова Луценка: на місці злочину знайдено близько 20 гільз. Раніше говорилося про сім або вісім гільзах.
15:18

Генпрокурор Луценко заявив, що кілера привезли спільники, де вони – невідомо.
15:17

Ще одна версія вбивства, яку відпрацьовують в Києві: версія про вбивство через те, що Вороненко міг щось знати про контрабанду по каналах ФСБ.
15:15

Також під посиленою охороною СБУ буде і Ілля Пономарьов.
15:15

112.ua пише, що Максакову допитують, її і дітей візьмуть під охорону СБУ.
15:06

Депутата Держдуми застрелили в центрі Києва – MeduzaДнем 23 березня в центрі Києва був застрелений Денис Вороненко – колишній депутат Держдуми від КПРФ, який виїхав на Україну, рятуючись від кримінального переслідування. Вороненко отримав українське громадянство, дав свідчення у справі колишнього президента України Віктора Януковича і публічно критикував президента РФ Володимира Путіна. Президент України Петро Порошенко оголосив вбивство Вороненкова “актом тероризму з боку Росії” .meduza.io
15:01

Представник МВС України оголосив, що записи з камер спостереження, які розташовані поруч з місцем вбивства, вже отримані.
15:00
Що відомо до 16.00 по Москві

– У центрі Києва застрелили колишнього депутата Держдуми Денис Вороненко, проти якого порушено кримінальну справу в Росії.

– Передбачуваний вбивця поранений і перебуває у важкому стані в лікарні. Його поранив охоронець Вороненкова, він теж поранений. Ніяких свідчень вони поки не дали.

– Україна прямо звинуватила у вбивстві Росію; в Кремлі кажуть, що сподіваються на об’єктивне розслідування. Депутати Держдуми припустили, що вбивство могло зробити СБУ України.

– За фактом вбивства порушено угловно справу.

– На місці вбивства знайдено вісім гільз.
14:57

РИА Новости з посиланням на українські ЗМІ: передбачуваний вбивства знаходився в розшуку у справі про фіктивне підприємництво та відмиванню доходів.
14:56

Генпрокурор України Луценко: кілер знаходиться на межі смерті
14:52

У Вороненкова потрапили три кулі, повідомив глава київської поліції Андрій Крищенко
14:46

Лайф: охоронця Вороненкова звуть Олег Петров. Його оперують.
14:43

Медіазона з посиланням на представника МВС України передає, що, за попередніми даними, вбивця підійшов до Вороненкова, щось у нього запитав і потім відкрив вогонь.

На місці вбивства знайдено 8 гільз.

One comment

  • Забеспокоенный вщент громадянин

    Ну хочь Майбах не поцарапали фулюганы!