Батько очільника полтавських дорожників Трояновського активно підтримує ЛНР у соціальних мережах

Цікаві публікації на сторінці, на яку підписаний Трояновський-старший

Голова Полтавської Служби автодоріг Володимир Трояновський намагається публічно не згадувати про своє луганське походження. А от його батько не соромиться своєї прихильності до ЛНР. І на своїй сторінці у соціальній мережі «Одноклассники» (до речі, забороненій) всіляко показує свою позицію.

Трояновський не забуває своє коріння

Очільник полтавської Служби автодоріг Володимир Трояновський родом з Луганщини. І в особистих розмовах, на відміну від публічних заяв, ніколи не приховував своєї прихильності до так званих народних республік. У нього і зараз залишається будинок в окупованих Ровеньках. А співпрацювати Трояновський воліє з компаніями, які також мають російський, або донбаський слід.

Так, він «злив» майже по 2 млрд грн фірмам «Ростдорстрой» та «Альтком». Перша своїм корінням йде до Романа Абрамовича — головного спонсора Путіна. А друга найактивніше працювала за часів Януковича і «напилила» немало грошей на ремонтних роботах до Євро-2012.

У цій компанії Трояновський відчуває себе своїм. І усі закупівлі проводить з завищеною вартістю товарів та послуг. А потім купує розкішне майно у Києві. Наприклад, квартиру на Жилянській за 4 млн грн.

Яблуко від яблуні не далеко падає

Батько Трояновського, також Володимир, і зараз живе у Ровеньках. Селище окуповане ще з 2014 року. Тож можливостей переїхати у нього було безліч. Тим більше, син працює на державній службі у Полтаві з 2015 року. Але Трояновський-старший все одно залишається на території ЛНР.

Цікаві публікації на сторінці, на яку підписаний Трояновський-старший

Своєї позиції він не приховує і у соціальних мережах. Батько головного дорожника Полтавщини постійно лайкає записи про Росію. Особливо цікава публікація, де РФ протиставляється Україні. Автор злиться, що Росія не вимикатиме Україні газ, а от мешканцям своєї країни обрізає його за невиплату.

Звичайно, Трояновському-старшому, який живе на окупованій території, набагато ближчі проблеми росіян.

Любить батько головного дорожника пожартувати і про стан українських доріг. Критика своєї дитини — це дуже гарна риса для батьків. Тим більше, якщо вона виправдана. Адже як раз Володимир Трояновський-молодший і відповідає за ремонт та утримання автошляхів Полтавщини. Ще й отримує за це зарплатню за рахунок платників податків. А їхній стан і досі залишається, м’яко кажучи, жахливим.

Підтримка ЛНР та Новоросії

Аналіз спільнот, на які підписаний Трояновський-старший, теж повністю розкриває його позицію. На дві з них потрібно звернути особливу увагу:

Срочная новость: Новороссия, Донецк, Луганск;

Украина, вставай. Сумская область за Донбасс!!!

Сторінки на які підписаний батько Трояновського

Сторінки на які підписаний батько Трояновського

Адміністратори першої групи публікують новини російських каналів, які заборонені в Україні. А от друга — це взагалі знахідка для українських спецслужб. Ось текст першої ж публікації:

Только в союзе с Россией у Украины есть будущее. Никогда мы не согласимся быть колонией и рабами пиндосов. За наш…за русский язык, мы с тобой, Россия!

Протиставлення Росії Україні

Протиставлення Росії Україні

Навіть, коли Росія вже четвертий рік веде війну на Донбасі, Трояновський-старший залишається активним прихильником цієї країни. І майбутнє України бачить тільки разом з Росією.

Жарти батька Трояновського про стан доріг

Жарти батька Трояновського про стан доріг


Публікації батька Володимира Трояновського у «Одноклассниках» змушують задуматися і про психічне здоров’я очільника полтавських дорожників. Адже ми добре знаємо, що діти завжди наслідують своїх батьків. А ще залишається тільки одне питання: «Як довго Володмир Трояновський зможе приховувати свою прихильність до ЛНР?»

Костянтин Шатан