Доки Служба автодоріг Полтавщини засипає ями землею, її очільник декларує мільйонні статки

Володимир Трояновський

Який зв’язок між тим, що Служба автодоріг у Полтавській області засипає ями землею і мільйонними статками її очільника? Все дуже просто: Володимир Трояновський замість того, щоб подбати про наші дороги, виводить бюджетні кошти за напрацьованими схемами. Так «робота» — і є головним профілем Володимира Володимировича.

Звідки у чесного чиновника мільйонні статки?

Усе життя Володимир Трояновський пропрацював на державних та комунальних посадах. Але, як правило, обирав сфери, де найпростіше можна налагодити корупційні схеми — вугілля, земля, дороги. А з 2015 Трояновський очолює Службу автодоріг у Полтавській області. Жодного відношення до Полтавщини Володимир Володимирович до цього не мав. Але хіба це завадить заробітчанину і тут працювати за звичним сценарієм?

Найкраще про Трояновського говорить його декларація. Річна заробітна плата очільника САДу — 205 599 грн. А загальний дохід його родини за 2016 рік з коштами від продажу рухомого майна та банківськими відсотками: 512 407 грн.

Найцікавіше починається, коли аналізуєш грошові активи Трояновського. Звідки у держслужбовця 187 000$ і 486 000 гривень готівкою? Навіть якщо рахувати по курсу 26, сумарно це — 5 348 000 грн. Приблизно 26 річних заробітних плат очільника полтавських дорожників. Непогано виходить: з одного боку вони засипають нам ями землею, а з іншого керівник САДу декларує мільйони готівкових коштів.

Ще 96 000$ Трояновський начебто комусь позичив. Це звична схема, якою користуються українські чиновники для легалізації корупційних коштів. Тому сміливо додаємо до статків Трояновського ще 2 496 000 грн. Сумарно маємо кругленьку суму: 7 844 000 грн. Ось так звичайний український держслужбовець, який чесно виконує свою роботу і заробляє близько 200 тис. грн на рік, назбирав майже 8 млн грн.

Володимир Трояновський «соромиться» свого будинку?

Важко уявити, що такий чесний держслужбовець, як Володимир Трояновський, спробує приховати свою нерухомість. Мабуть, він просто «забув» внести до декларації свій будинок у Ровеньках Луганської області.

Це, до речі адміністративне правопорушення — подання завідомо недостовірних відомостей про майно на суму від 100 до 250 мінімальних заробітних плат. За це Трояновський має сплатити штраф від 17 до 42,5 тисяч гривень.

До речі, будинок знаходиться на окупованій терористами території. Цікаво, як часто Володимир Володимирович навідується туди, що перевірити господарство?

Квартира в елітному районі столиці? Не проблема для Трояновського

А у липні минулого року Володимир Трояновський придбав квартиру у Києві за 3 860 103 грн. Там всього-на-всього 4 кімнати, а її площа — 160 м2.

Будинок, де Трояновський придбав квартиру, знаходиться у елітному районі столиці по вулиці Жилянській, 30А. Не годиться такій чесній та порядній людині жити десь на околицях. Фактично голова служби автодоріг у Полтавській області не проживає на Полтавщині. 682 км кожного дня: хтось дійсно думає, що Трояновський буває на робочому місці? А навіть якщо інколи приїздить, порахуйте скільки нам з вами це коштує.

Цікаво, що Трояновський придбав квартиру 27 червня минулого року об 11:59. А 15 червня Служба автомобільних доріг у Полтавській області замовила у ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» будівництво шляхопроводу та транспортної розв’язки за 575 мільйонів гривень. Колеги з порталу «Наші Гроші», які аналізували ту закупівлю, встановили завищення цін на матеріали. В деяких випадках навіть у рази. Щось не дуже схоже на співпадіння.

Володимир Трояновський та його статки

Розлучення, щоб приховати статки

Володимир Трояновський з дружиною Вікторією подали на розлучення як раз перед подачею електронної декларації. І зрозуміло чому. Керівник полтавських дорожників таким чином намагався приховати частину величезних статків. Дружина і досі носить його прізвище, та і живуть вони разом.

Як і Трояновський, дружина у 2017 придбала квартиру у Києві, у розкішному ЖК «Роял Тауер» на Саксаганського. Її приблизна вартість — 5 млн грн. За дивним збігом обставин, будинок розташований впритул до того, де новим житлом обзавівся начальник полтавських дорожників.

А в червні Вікторія Трояновська купує ще й два паркомісця у будинку свого чоловіка. Там, до речі, стоятимуть записані на Вікторію Трояновську Mercedes-Benz ML350 2015 року і GL63 2013 року. Середня вартість обох — 3 млн грн.

Крім того, на дружині Трояновського ще й квартира в елітному ЖК «Чайка» під Києвом. Володимир Володимирович мав би працювати на благо держави. Але вона для нього, судячи з усього, обмежується лише родиною. За наші з вами податки він забезпечив розкішшю свою дружина та дітей. Ще й кільком поколінням онуків вистачить.

Прикро, що нашими дорогами опікуються заробітчани. Замість того, щоб латати ями, вони збирають на елітне житло у столиці. Виникає тільки одне питання: скільки ми будемо все це терпіти?

Марина Кузьменко