Одеська міська організація ветеранів МВС презентувала нове видання книги “Записки старого опера” (фото)

Сьогодні,  у приміщенні Об’єднання ветеранів правоохоронних органів міста Одеси по вулиці Жуковського, 42 відбулася презентація нового видання книги Володимира Трапезникова “Записки старого опера: сибірський цикл, одеський цикл, фінальний цикл”.

Цю подію висвітлили учасники Об’єднання на сторінці у Facebook:

“Напередодні Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС, за підтримки нашого Об’єднання ветеранів правоохоронних органів міста Одеси, вдалося перевидати книгу “Записки старого опера” (автор – наш ветеран, полковник міліції у відставці Володимир Ілліч Трапезников).Ця книга не просто цикл спогадів про незабутні роки служби в міліції для її автора та наших відставників, а й буде корисною як навчальний посібник для молодих правоохоронців”.

На презентації книги були присутні учасники Об’єднання та Автор видання.

Незмінного голови Об’єднання Трачука Леонтія Івановича не було, у зв’язку з його хворобою.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.