Міс-Львів 2018 гуляє у Москві з російськими чиновниками

Про це повідомляє "Високий Замок".

Володарка титулів «Міс Львів-2018» та перша віце-міс «Україна-Всесвіт» Наталія Болюх оприлюднила у своїх інстраграмних сторіз (короткі фото, відео, які транслюються упродовж доби) інформацію про своє перебування у столиці Росії — Москві.

У цих відео та фото красуня по­значила такого собі Аліка і написа­ла, що з ним їй найвеселіше про­водити час у російській столиці. Наталя зробила посилання на інстаграм-сторін­ку цього чоловіка. На ній також є багато сторіз за участі львів’янки. Одне з відео у сторіз Аліка Наталія перепостила на свою сторінку і написала — «симпозіум». З антуражу виглядає, що цей «симпозі­ум» проходить в якомусь фешенебельно­му ресторані чи нічному клубі. Там дівчи­на сидячи підтанцьовує… Також є фото, де Наталя, вочевидь, вечеряє з Аліком тет-а-тет у затишній обстановці.

Журналістка «ВЗ» зателефонувала Наталі, аби дізнатися, що «Міс Львів» «за­була» у Москві? Телефон дівчини не від­повідав. Написали їй приватне повідо­млення в Інстаграмі. Наталія відповіла: «В Москві у мене немає жодних справ: ні ділових, ні любовних. Знаходжуся тут ви­ключно з дружнього приводу. Прилетіла на день народження до друзів». Запита­ли її, хто такий Алік? «Це мій друг. Вибач­те, починається святкування дн. Давайте завтра, дякую», — відповіла.

© varta.com.ua