Львівська облрада прийме звернення щодо зустрічі Зеленського у нормандському форматі

У порядок денний позачергової сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 5 грудня, внесено проект звернення щодо зустрічі президента Зеленського у нормандському форматі.

Як повідомляє «Четверта студія», проєкт звернення внесла депутат Львівської облради Катерина Кеньо.

Голова облради Олександр Ганущин заявив, що текстів звернень на сесії буде багато, тому його напрацьовуватимуть у єдиний безпосередньо під час сесії облради.

Нагадаємо лідер Національного Корпусу Андрій Білецький повідомив про те, що 8 грудня, напередодні зустрічі президентів у нормандському форматі, біля Офісу Президента відбудеться акція протесту проти капітуляції України. 

2 жовтня в Києві, Дніпрі, Одесі, Рівному, Івано-Франківську, Львові, Краматорську, Сумах, Черкасах, Хмельницькому, Вінниці, Чернівцях, Тернополі та Запоріжжі пройшла акція «Ні капітуляції», учасники якої виступають проти підписання «формули Штайнмаєра» у Мінську.

також 2 жовтня депутати Львівщини оприлюднили заяву після підписання так званої «формули Штайнмаєра». Львівська облрада закликала усі патріотичні сили, які представлені у Верховній Раді України, заблокувати нову редакцію закону України про особливий статус Донбасу та узаконити проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях у окремих районах Донецької та Луганської областей

© varta.com.ua