На сесії міськради прийняли рішення щодо новобудови ЖК «Європейський квартал»

25 листопада на сесії Полтавської міської ради депутати вирішили питання Європейського кварталу. За проголосували 34 особи.

ЖК «Європейський квартал» на вулиці Європейська 146-Є

Про це «Полтавська хвиля» дізналася на сесії Полтавської міської ради.

Понад 10 місяців полтавці, які придбали житло на вулиці Європейська 146-Є не можуть в'їхати у власні квартири. Ще в 2020 році інвестори придбали житло у новобудові «Європейський квартал». Весь цей час місто не присвоювало будинку адресу. Через це власники не можуть оформити документи на право власності та користуватися своїм житлом.

Однак депутати підтримали рішення про присвоєння адреси.

Детальніше про це журналісту нашого видання розповіла одна з інвесторок Аліса Коробова:

«Зараз прийняте рішення міської ради. За законом протягом місяця Полтавська міська рада повинна укласти та підписати договір оренди, і цей договір повинен пройти процедуру державної реєстрації. Коли цей договір буде зареєстрований, тоді буде вже повний пакет документів, для того щоб присвоїти адресу. Відповідно забудовник повинен буде знову звернутися до управління містобудування та архітектури про присвоєння адреси цим будинкам. Ми сподіваємося, що вже ніяких перешкод не буде, адреси присвоять, і коли вони будуть оформлені, то ми, інвестори, зможемо оформити право власності на свої квартири».

Також пані Аліса зазначила те, що цьогоріч не всі інвестори зможуть заселитися в будинки, тому що для початку необхідно оформити право власності, а вже потім кожен власник повинен укласти договори з усіма комунальними службами і лише тоді буде підключення комунікації до будинку.

«Звичайно, це не швидкий процес, але все одно великий крок до того, щоб ми нарешті змогли заселитися», – наголосила вона.«Це питання — виключно сесійне»: у Полтаві ніяк не присвоять адресу одній із новобудов20 липня біля будівлі Полтавської міськради на зустріч із владою зібралися містяни, які раніше придбали квартири в одній із багатоповерхівок на вулиці Європейська 146-Є, але тепер не можуть в’їхати у …20 лип.


Автор: Ігор Ярмоленко

Ігор Ярмоленко народився у 1992-ому році у Львові. Відразу після закінчення ВИЩу Ігор поїхав стажуватися до Польщі, де писав для української спільноти у друкованих виданнях. Улюбленими темами Ігора було життя заробітчан у Польщі. Як правило Ігор Ярмоленко пише про гострі соціальні проблеми та події у Північній та Західній Україні. Співпрацює з Navarti.in.ua три роки. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *