На Полтавщині попрощались із солдатом Романом Зубком

23 листопада у Миргороді провели в останню путь захисника України.

Про це повідомили у Миргородські громаді.

2 квітня під час ракетного обстрілу аеродрому міста Миргород Роман отримав важку травму та контузію. Після лікування воїн повернувся обороняти державу, але раптове погіршення здоров’я спричинило смерть 22 листопада 2022 року.

Романа Зубка призвали до лав ЗСУ 8-го березня. Він приступив до служби в ТЕЧ 831-ї бригади тактичної авіації. Старший солдат Зубко був сміливим, технічно грамотним, сильним і витривалим воїном.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким воїна.

На війні загинув розвідник Краснопір Ярослав13 листопада 2022 року, виконуючи бойове завдання, військовий потрапив під мінометний обстріл.23 лист.На війні загинув захисник із Полтавщини22 лист.На війні загинув Володимир Сидоренко з Полтавщини21 лист.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *