«Може статися вразлива негода»: начальник РВА закликав депутатів допомогти з облаштуванням пунктів незламності

Дмитро Романов на сесії міської ради, яка розпочалася 25 листопада, запропонував кожному депутату взяти 1-2 пункти і опікуватися ними.

Про це «Полтавській хвилі» повідомили на засіданні Полтавської міської ради.

Романов наголосив, що в екстренних ситуаціях треба дуже швидко приймати рішення.

«Вчора була лайт версія, уявіть якщо відключення відбудуться на тиждень або
два може статися «вразлива негода» перш за все для громадян, тоді вони прийдуть сюди відриють заритий топор війни пана Капліна, нарубають меблів і будуть грітися тут усі»
, — розповів начальник РВА Романов.

У сільській місцевості людям зігрітися легше, але в місті Полтава це зробити важче. Міський виконком утворив 84 пункти, із них працює 14-20.

Начальник РВА запропонував депутатам опікуватися пунктами незламності та обігріву. Долучення показує як піклуються про людей та визначає громадянську позицію депутата. Обласна адміністрація допоможе долучитися та вирішити всі питання.

Список пунктів незламності, які працюють у ПолтавіВід 24 листопада у Полтаві розгорнули пункти незламності. Всередині є можливість зарядити телефон, випити чаю чи кави.24 лист.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *