ЗНО чи мультитест: у МОН розповіли, якою буде вступна кампанія у 2023 році

На відміну від цьогорічного мультитесту, у тестуванні-2023 будуть обов’язковий та додатковий блоки.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет.

В умовах воєнного стану існують перешкоди для проведення ЗНО. Тестування не охоплює потенційних вступників до українських ЗВО, які тимчасово перебувають за кордоном.

Як альтернативу ЗНО МОН розглядає проведення у 2023 році удосконаленого НМТ. Такий тест міститиме обов’язковий та додатковий блоки.

Обов'язкова частина склається з чотирьох предметів:

  • української мови;
  • математики;
  • історії України;
  • іноземної мови (на вибір вступників будуть запропоновані англійська, французька, німецька та іспанська мови).

За 90 хвилин учасники виконуватимуть завдання з української мови та математики, а після короткої перерви ще 90 хвилин працюватимуть над завданнями з історії України та іноземної мови.

У інший день вступники можуть скласти предмети із додаткового блоку (з фізики, хімії чи біології), за результатами якого можна буде замінити оцінку з історії України або іноземної мови. Тестування з додаткових предметів триватиме 75 хвилин.

Нагадаємо, Полтавщина посіла 8 місце у рейтингу результатів ЗНО-2021.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *