Полтавська письменниця Марина Боровська зустрінеться з читачами

У п’ятницю, 25 листопада 2022 року, о 17:30 у центрі «Дія.Бізнес» (вул. Соборності, 45а) відбудеться літературний вечір знаної полтавської поетки Марини Боровської.

Марина Боровська народилася 1983 року на Черкащині. Мешкає в Полтаві. Кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Була учасницею Міжнародного конкурсу молодих літераторів «Гранослов». Друкувалася в обласній та всеукраїнській періодиці. Її поезія наповнена емоційними сюжетами, міфологічними образами, мотивами самотності і пам’яті.

Про свою творчість Марина Боровська каже:

«У поезії балансую між образом і думкою, але не завжди на користь думки. Минуле набагато цікавіше для естетичного осмислення, ніж теперішнє. Поезія і проза — це робота, у якій із роками стає менше романтики».

Модеруватиме вечір поет і книжковий дизайнер Микола Леонович, який поспілкується з авторкою про її творчість, роботу над текстами, емоційність у поезії.

Організатор вечора — Meridian Poltava. Подія відбувається в рамках роботи Літературної мережі проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні», за ініціативи Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz. Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Вхід — вільний. Детальна інформація на сторінці Meridian Poltava у Facebook.

Андрухович у Полтаві прочитав уривок з «ненаписаної книги, яка, може, і не напишеться» (фото)


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *