На Полтавщині від переохолодження помер чоловік, за життя іншого борються лікарі

20 листопада місцеві повідомили поліцію, що знайшли біля посадки двох замерзлих чоловіків. Їх виявили між селами Жуки й Тахтаулове.

Як повідомили в поліції.

Відомо, що у ніч із 19 на 20 листопада, два брати, 1980 та 1987 року народження, повертались додому в село. Чоловіки перебували у стані сп’яніння і дорогою замерзли.

Вранці 20 листопада їх виявили місцеві мешканці та повідомили поліції. На жаль, на той момент молодший чоловік вже не подавав ознак життя і врятувати його не вдалося. А старшому викликали карету швидкої медичної допомоги, яка доставила його до лікарні. Чоловік отримав серйозне переохолодження. Наразі за його життя борються лікарі.

На війні загинув розвідник Краснопір Ярослав13 листопада 2022 року, виконуючи бойове завдання, військовий потрапив під мінометний обстріл.23 лист.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *