В Одесі затримали 25-річного чоловіка при спробі збуту психотропів поштою

Поліцейські вилучили у 25-річного жителя Херсонщини майже два кілограми психотропів, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

Співробітники Управління боротьби з наркозлочинністю в Одеській області ДБН НПУ затримали чоловіка на Гагарінському плато під час спроби відправити поштою частину Альфа-PVP до Києва та Херсона.

Під час обшуку в орендованому зловмисником помешканні правоохоронці ще вилучили майже півтора кілограми забороненої речовини, електронні ваги, засоби мобільного зв’язку з перепискою із замовниками психотропів, а також пістолет невідомого походження. Усе вилучене було скеровано на дослідження.

Фігуранта затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі йому оголосили підозру за ч.ч.1 та 3 ст.307 Кримінального кодексу. Питання щодо притягнення чоловіка до відповідальності за незаконне поводження зі зброєю буде вирішуватися після надходження висновків експертизи.

Заходи проводять слідчі відділу поліції № 5 Одеського районного управління поліції № 1 за оперативного супроводу співробітників УБН Одещини.


Автор: Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко народився у 1978-ому році в Одесі. Має дві вищі освіти: журналістика та філософія. Пише книгу, яку збирається видати у 2022-ому році. Дуже багато подорожує Україною, не має постійного місця проживання. Останнім часом живе у місті Ізмаїл у свого друга. Є активним захисиком прав меньшин в Україні. Улюбленими темами є соціальна несправедливість та корупція. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.