За крадіжку з квартири на Таїрово поліція затримала двох чоловіків

Переконавшись, що господарів немає вдома, зловмисники відчинили відмичками двері й винесли з оселі ноутбук, планшет, смартфон і 300 доларів, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

Правоохоронці затримали правопорушників наступного дня, коли вони йшли продавати чуже майно. Окрім викрадених речей, у них також вилучили інструменти для злому замків і пістолет невідомого походження. Зброю направили на експертизу.

«Обох фігурантів віком 34-х та 42-х років помісили до ізолятора тимчасового тримання. Їм оголосили підозри за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України. За крадіжку, поєднану із проникненням у житло, чоловікам загрожує до шести років позбавлення волі», – зазначив начальник відділу поліції № 4 Одеського районного управління поліції № 1 Олександр Мільчук.


Автор: Ігор Ярмоленко

Ігор Ярмоленко народився у 1992-ому році у Львові. Відразу після закінчення ВИЩу Ігор поїхав стажуватися до Польщі, де писав для української спільноти у друкованих виданнях. Улюбленими темами Ігора було життя заробітчан у Польщі. Як правило Ігор Ярмоленко пише про гострі соціальні проблеми та події у Північній та Західній Україні. Співпрацює з Navarti.in.ua три роки. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.