Рятувальники ліквідували загорання у будівлі гуртожитку Одеської юридичної академії

Сьогодні ввечері в гуртожитку №9 Національного університету «Одеська юридична академія”, що на Академічній, 30 спалахнула пожежа, горіла кімната на п’ятому поверсі.

Як повідомляє прес-служба ДСНС в Одеській області, 21  листопада о 17:08 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про загорання у кімнаті 5-му поверсі 7-ми поверхової будівлі гуртожитку № 9 Одеської юридичної академії, за  адресою: Приморський район, вул. Академічна, 30.

По прибуттю на місце виклику рятувальники встановили загорання хатніх речей та меблів у кімнаті гуртожитку. Рятувальники пожежу локалізували о 17:29 та ліквідували о 17:35 на площі 20 кв. м.
Під час ліквідації пожежі з верхніх поверхів по автодрабині врятовано 2 особи та евакуйовано шляхом виведення 15 осіб. Загиблих та постраждалих немає.

Причина пожежі та збиток встановлюються.
До ліквідації пожежі залучались 10 одиниць техніки та 43 чоловіка особового складу.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.