Укртрансхімаміак – кодло корупціонерів, яких відверто кришують у Кабміні

Уряд, в особі першого віце-прем’єра Кубіва та його заступників, зайняли глуху оборону у питанні розслідування фактів корупції та зловживань на ДП «Укртрансхімаміак». Будь-які аргументи ігноруються. Відстоюється виключно власний вплив на компанію та її грошові потоки. Незважаючи на те, що це несе пряму шкоду національним інтересам та безпеці держави.

Як майданівець Кубів захищав путінців та сепаратистів

4 жовтня відбулося чергове засідання Комітету Верховної Ради з питань економічної політики. Крім депутатів, були присутні віце-прем’єр, міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів, державний секретар міністерства економічного розвитку та торгівлі (МЕРТ) Олексій Переверзенцєв, перший заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Максим Нефьодов. Розглядали 4 питання. Серед них – забезпечення стабільної роботи ДП «Укртрансхімаміак», що входить в сферу управління МЭРТ. Раніше його очолював проросійський аферист Віктор Полозов.

Приймаючи участь у засіданні Комітету, депутати були рішуче налаштовані на предметне обговорення з посадовцями проблем цього підприємства та шляхи їх вирішення. Але яке було їх здивування, коли, замість конструктивного діалогу із згаданими вище представниками Кабміну, вони зіткнулися з відкритим небажанням говорити по суті питань.

Представники Кабміну, як з’ясувалось, завітали на засідання виключно в якості адвокатів своїх протеже в компанії – затриманого НАБУ за «привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» (ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України), креатури росіян в. о. директора Ігоря Трегубенка, його заступника з правових питань та одночасно сепаратиста часів Януковича Валентина Рибачука, а також «смотрящего» з РФ Рулава Одда-Шевчука.