Bayraktar допоможе покінчити з іранськими дронами

Гарні новини від турецьких партнерів. На разі відомо, що виробник Bayraktar може допомогти Україні боротися з дронами-камікадзе. Це вже дуже приємно, виходячи з того, що саме дрони завдають найбільшого клопоту нашій країні же не перший день і навіть далеко не перший тиждень. Це дуже важливо з огляду на ситуацію.

Безпілотники Bayraktar TB2 та Akıncı можуть отримати додаткове обладнання – ракети класу “повітря- повітря”. Вони мають допомогти у протидії дронам-камікадзе (таким, як іранські Shahed, які росія застосовує на війні в Україні), – повідомляє Daily Sabah

На безпілотники виробництва Baykar буде встановлено зенітні ракети Sungur турецького виробника Roketsan. Наразі модифіковані БПЛА на стадії випробувань.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.