Більше 100 кущів коноплі вилучили правоохоронці в оселі мешканця Болградському району (фото, відео)

Поліцейські викрили жителя Болградського району в незаконному вирощуванні та зберіганні конопель, – повідомляє прес-службі поліції регіону.

Під час санкціонованого обшуку під керівництвом Болградської окружної прокуратури в приватному домоволодінні 44-річного жителя Виноградівської ОТГ правоохоронці виявили більше 100 кущів наркомістких рослин, майже три кілограми наркотичного зілля в подрібненому стані та насіння конопель.

Усе це правопорушник вирощував в двох спеціально обладнаних теплицях, оснащених системою зрошення.

Заборонені речовини будуть направлені на експертизу, за результатами якої  вирішуватиметься питання щодо притягнення чоловіка до відповідальності згідно з чинним законодавством. В ході досудового розслідування, розпочатого за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України, поліцейські також з’ясовуватимуть, з якою метою вирощував та зберігав фігурант наркотики і чи не займався він їх збутом.

Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.