В Одесі відзначають День захисників і захисниць України

Сьогодні вся країна відзначає День захисників і захисниць України, з нагоди свята в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка в Одесі відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Кобзарю в честь воїнів, які віддали своє життя за незалежність і цілісність України.

У церемонії взяли участь голова ОДА Сергій Гриневецький, перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, Одеський міський голова Геннадій Труханов, представники різних родів військ, учасники бойових дій та просто одесити.

Також сьогодні відбудеться молебень за захисників і захисниць України, які поклали своє життя за незалежність і цілісність нашої країни.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.