В Одесі вогнегасники врятували мешканців гуртожитку від масштабної пожежі (фото)

В кімнаті студентського гуртожитку горіли постільні речі, пожежа ліквідована мешканцями за допомогою вогнегасників, – повідомляє прес-служба ДСНС регіону.

Вчора, о 1:20, до Служби порятунку надійшло повідомлення, що в студентському гуртожитку по вулиці Говорова, 11-в сталося загоряння в кімнаті на 8 поверсі будівлі.

По прибуттю до місця виклику пожежно-рятувальних підрозділів  було встановлено, що сталось загоряння матрацу та постільних речей в одній із кімнат.

Пожежа була виявлена мешканцями сусідньої кімнати і ліквідована за допомогою переносних вогнегасників.

Загиблих та постраждалих немає.

На час виникнення пожежі в кімнаті нікого не було.

Завдяки справному стану первинних засобів пожежогасіння та вміння мешканців їх застосовувати пожежа була ліквідована на початковій стадії і не нанесла значної шкоди.


Автор: Олександр Бондаренко

Олександр Бондаренко народився у 1978-ому році в Одесі. Має дві вищі освіти: журналістика та філософія. Пише книгу, яку збирається видати у 2022-ому році. Дуже багато подорожує Україною, не має постійного місця проживання. Останнім часом живе у місті Ізмаїл у свого друга. Є активним захисиком прав меньшин в Україні. Улюбленими темами є соціальна несправедливість та корупція. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.