За перешкоджання роботі журналіста та погрозу насильством адміністратору ресторану на Лузанівці повідомили підозру (фото)

За процесуального керівництва прокурорів Суворовської окружної прокуратури м. Одеси повідомлено про підозру адміністратору – керуючому ресторану за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та погрози насильством , – повідомляє прес-служба прокуратури регіону.

4 жовтня 2021 року журналісти телеканалу «Думская.TV» знімали відеосюжет щодо фактичного стану справ з закладами громадського харчування у гідропарку «Лузанівка».

Під час зйомок біля одного з ресторанів, підозрюваний, використовуючи брутальну лайку та погрози застосування фізичного насильства, впливав на журналістів з метою перешкоджання виконанню останніми своїх професійних обов’язків, вимагав зупинити відеозйомку та наніс удар в область тулубу оператору.

Оператор, щоб уникнути фізичного насильства, вимушений був припинити здійснення своєї професійної діяльності журналіста та проведення відеозйомки.

Своїми протиправними діями чоловік позбавив можливості журналістів реалізувати надані їм законом права при здійсненні професійної діяльності.

Адміністратору ресторану на Лузанівці повідомлено про підозру (ч. 2 ст. 171, ч. 1 ст. 345-1 Кримінального кодексу України). Тепер йому загрожує до трьох років позбавлення волі.


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.