Одеські правоохоронці затримали двох містян за збут канабісу та синтетичних наркотиків (фото, відео)

Правопорушники віком 51-го та 43-х років, вступили в змову й займалися продажем канабісу та опіоїдних анальгетиків, – повідомляє прес-служба поліції регіону.

Наркотичне зілля вони вирощували на присадибній ділянці, а лікарські засоби отримували по рецептах в одному з медичних центрів в якості замісної терапії.

Щомісяця зловмисники збували до 900 доз наркотиків, за які отримували від клієнтів не менше 150 тисяч гривень.

Вчора за силової підтримки спецпідрозділів ГУНП «КОРД» та Управління патрульної поліції «ТОР» у домоволодіннях чоловіків правоохоронці провели обшуки, санкціоновані Київським районним судом міста Одеси. Під час заходів був вилучений канабіс, дози опіоїдних анальгетиків та коноплі.

Їм оголошені підозри за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України. Правопорушники поміщені до ізолятора тимчасового тримання.

За скоєне чоловікам загрожує до 10-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.