В Одесі почали відзначати День захисників України

Напередодні Дня захисників і захисниць України в одеському Будинку офіцерів керівництво ВСУ, області та представники духовенства привітали особовий склад військових частин Одеського гарнізону з їх професійним святом.

Урочистий захід розпочався з виконання Гімну України та привітального слова командувача оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України, Героя України, генерал-майора Андрія Ковальчука, який привітав військовослужбовців зі святом, і вручив нагороди військовим. Також з привітанням виступив Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неіжпапа.

Від імені Одеської обласної адміністрації військовослужбовців привітав Голова ОДА Сергій Гриневецький, а перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський передав привітальні слова і побажання миру нашій країні від всього депутатського корпусу облради.

Крім того Олег Радковський вручив грамоти Одеської обласної ради кращим військовослужбовцям області.

Після офіційної частини заходу розпочалася концертна програма центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.