Заарештовано одеського забудовника за обман 300 родин пайовиків

Прокуратура Одеської області арештувала одного із голів ОК «Набережний Квартал – Жаботинського», якого підозрюють у заволодінні майже 125 млн. грн. коштів вкладників у забудову.

Як повідомила прес-служба Прокуратури, за версією слідства, забудовники у 2016 – 2017 роках збирали кошти з членів кооперативу на будівництво секції багатоповерхівки по вул. Жаботинського, в той час, як діяла заборона на будівництво, а ДАБІ України своїм рішенням анулювала дозвіл на виконання робіт.

У подальшому, голова кооперативу спільно з іншими службовими особами кооперативу та підприємств-контрагентів, використовуючи електронні ключі з електронними цифровими підписами, виданими банківськими установами на його ім’я, перерахував кошти вкладників ОК «Набережний Квартал – Жаботинського» на рахунки фіктивних підприємств, тоді як фактично будівництво не здійснювалось та до даного часу не виконано, зазначають у Прокуратурі Одеської області.

Внаслідок цих злочинних дій постраждало понад 300 родин пайовиків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ГУНП в Одеській області (ч. 5 ст. 191 КК України).
За цей злочин Законом передбачено до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.