В Одеській області два антирекорди: за добу COVID-19 виявили у 502 осіб, 14 пацієнтів померли

15 жовтня в Одеській області виявили, поки що, найбільшу кількість інфікованих COVID-19 за добу – 502 нових пацієнти. Загальна кількість інфікованих COVID-19 в регіоні з початку пандемії досягла 18013 чоловік.

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, Одеська область опинилася на другому місці в країні з розповсюдження короновірусу. Більше нових випадків інфікування вчора було тільки в Харківській області – 544.

Одеська область також серед «лідерів» за кількістю смертей від ускладнень коронавирусу,  встановивши вчора   власний регіональний антирекорд за смертністю – 14 летальних випадків на день. Більше було тільки в Києві – 22.

Даних про кількість,що одужали вчора не було.


Автор: Вікторія Бойко

Вікторія Бойко народилася у 1986-ому році в Одесі, де й знайшла своб стежку у публіцистиці, а згодом і в журналістиці. Вона вільно володіє англійською, німецькою, українською та російською мовами. Вікторія деякий час працювала у Одеський ОДА та кореспондентом у АТО. Після нарождення доньки та початку пандемії Вікторія Бойко працює виключно в онлайн-режимі. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.