Мер Кличко відповість за своє ОПГ перед Вашингтоном?

У разі перемоги на місцевих виборах Віталій Кличко стане першим в історії мером, якому буде заборонений в’їзд на територію США. Діючий мер не зможе в’їхати на територію Сполучених Штатів Америки після виборів через те, що його підозрююсь у корупції та створенні ОПГ.

У той незручний момент коли Віталій Кличко відчув, що одноосібній владі над столицею приходить кінець, він, проігнорувавши виклик на допит в НАБУ і помчав до Нью-Йорку. Там він шукав підтримки у чинної адміністрації Дональда Трампа. Точніше його особистого адвоката Руді Джуліані. Цей маневр допоміг всидіти Віталію Кличку на двох стільцях, але вичерпав ліміт довіри в США, зазначають американські ЗМІ з посиланням на поінформовані джерела.

Мер Києва Віталій Кличко займає дві посади. Одна виборна – власне міський голова, а друга — посада голови Київської міської державної адміністрації. Суміщення адміністративної посади з виборною негативним чином позначається на прозорості управління і не відповідає антикорупційним стандартам. Простіше кажучи, дозволяє красти. У цей процес Віталій Кличко залучений не в якості головної дійової особи. За нього крадуть найближчі особи з оточення Кличка. Крадуть мільярдами і без огляду на наслідки, зазначає видання Регіон Київ Медіа.

Кримінальні проваждення, відкриті проти найближчого оточення мера столиці Укранїни та його самого, нікуди не поділися, Руді Джуліані просто домовився з Києвом відкласти їх до кращих часів. Антикорупційне провадження передали до США і воно чекає своєї години для введення обмежувальних санкцій. Серед таких називають заборону на в’їзд Віталію Кличку на територію Сполучених Штатів та арешт активів. Раніше щодо близького до мера олігарха Вадима Столара вже були застосовані ці заходи, а СБУ провела ретельні обшуки.

На даний час в обох державах проходять вибори. Будь-яка зміна внутрішньої кон’юнктури в результаті виборів призведе до порушення антикорупційного провадження щодо Віталія Кличка, вважають аналітики.


Автор: Вадим Гетьман

Вадим Гетьман народився у 1987-ому році у Хмельницькому. Потім з родиною переїхав до Києва, де навчався на факультеті журналістики в Університеті ім. Тараса Григоровича Шевченко. Покинувши навчання на третьому курсі, Вадим Гетьман писав для відомих українських газет, зокрема для Вечірнього Києва та Фактів. Згодом перейшов у онлайн. На разі пише для Navarti.in.ua два роки. Освітлює новини усієї країні, готує антикорупційні розслідування. Посилання на інші його матеріали ви можете знайти на цій сторінці.