Заступник міністра закордонних справ Греції: “У Одеси є майбутнє”

Одеський міський голова Геннадій Труханов зустрівся з заступником міністра закордонних справ Греції з питань греків зарубіжжя паном Антонісом Діаматарісом.

В ході діалогу сторони обговорили питання розвитку двосторонніх відносин. Антоніс Діаматаріс зазначивши, що два місяці тому в Греції пройшли парламентські вибори, запросив Геннадія Труханова в Афіни для проведення переговорів про подальший розвиток взаємовідносин між Україною та Грецією на рівні міст.

Під час зустрічі заступник міністра закордонних справ Греції підкреслив, що багато чув про наше місто і його історію, але в Одесі знаходиться вперше. Під час офіційного візиту в Одесу Антоніс Діаматаріс відвідав Генеральне консульство Греції в Одесі, музей «Філікі Етерія», Грецьку церкву, а також Грецький парк.

«Мене вразили широкі вулиці і старі класичні будівлі, а особливо будівлі Театру опери та балету, філармонії, а також музей «Філікі Етерія». Ставлення одеситів до своєї історії свідчить про те, що у цього міста є майбутнє », – підкреслив Антоніс Діаматаріс.

© Незалежні Новини